upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Mark BBDO

E.ON
Budoucnost podle vašich přání

Klient E.ON
Značka E.ON
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce Target Pictures

Energetická společnost E.ON spustila novou reklamní kampaň s cílem posílit povědomí o značce v Česku. Kampaň s názvem Budoucnost podle vašich přání startuje televizním spotem. Reklama prezentuje zejména přesahy společnosti do odvětví budoucnosti, například chytrá řešení pro zákazníky, podporu nových technologií a udržitelné zdroje.

"Kampaň má několik fází. Startujeme televizním spotem, postupně se přidají i komunikační kanály online, tisk nebo outdoor. V první fázi se zaměřujeme na image a do konce roku ji postupně doplníme s konkrétními produktovými propozicemi v podobě tag-onů k úvodnímu image spotu," říká Vladimír Vácha, tiskový mluvčí E.ON.

Vůbec první velká TV kampaň společnosti E.ON je z dílny agentury Mark/BBDO. Samotný televizní spot vznikl v produkci Target Pictures. Reklama je natáčená v Česku a poslouží lokálním účelům. Má posílit a upevnit obecné vnímání společnosti E.ON jako značky, která kromě poskytování elektřiny a plynu zajišťuje pro své zákazníky i nová řešení pro pohodlnější život. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy