upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Proboston Creative

Equa bank
Pohádky / Roman Vojtek

Klient Equa bank
Značka Equa bank
Obor Finanční služby
Produkce Savage
Režisér Duo Wolfberg - Přemek Ponáhlý a Jan Kalvoda

Ježibaba, kouzelník, princezna, dvanáct měsíčků a další pohádkové postavy se zhmotní v novém dlouhodobém reklamním konceptu banky Equa. První kampaň s motivy známých pohádek spouští banka od středy 10. února. Protagonistou kampaně je herec Roman Vojtek. Kampaň poběží v televizních stanicích skupin Nova, Prima a Barrandov a ve stanicích zastupovaných mediálním zastupitelstvím Atmedia. Připravila ji agentura Proboston Creative, která zvítězila v tendru šesti agentur. Proboston střídá dosavadního partnera banky, jímž byla agentura Dream Studios z uskupení Havas Worldwide Prague.

"Inspirovali jsme se pohádkami, jako je Šíleně smutná princezna nebo Tři veteráni, kde pohádkový svět obsahuje také různé moderní prvky, z nichž některých si lidé všimnou až při opakovaném sledování. Chtěli jsme, aby se lidé na naše reklamy rádi dívali," uvedla marketingová ředitelka Equa bank Henrieta Arslanová. Zatím vzniklo pět nových spotů, z nichž v první fázi banka nasadí tři. "Lidé mají pohádky spojeny s pozitivními emocemi, proto věříme, že tímto propojením budeme banku prezentovat jako přátelskou, otevřenou a důvěryhodnou," dodala Arslanová.

Kampaň by měla mít po celý letošní rok silné nasazení, který by měl banku posunout mezi trojici největších zadavatelů v segmentu finančních služeb. Největší část rozpočtu půjde do televize, kterou silně podpoří internetové aktivity. Online reklama poběží v několika formátech především na serverech iDnes.cz a Seznam.cz, banka počítá i s využitím RTB. Tisková média kampaň pomíjí, banka je hodlá využít jen velmi okrajově.

Jednotlivé spoty se natáčely opravdu jako filmové pohádky ve známých českých "pohádkových" lokacích, jako je zámek Průhonice, Český ráj, Kokořínsko, nebo středověký skanzen Řepora v pražských Řeporyjích. Spoty byly natočeny v produkci Savage v režii dua Wolfberg, tedy Přemka Ponáhlého a Jana Kalvody.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy