upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Creative Store

Era
Odrazy - ženský pohled

Klient ČSOB
Značka Era
Obor Finanční služby
Produkce Savage
Režisér Sam Tootal
Kameraman Antonio Paladino

Dvěma novými televizními spoty ČSOB podpouje image Ery jako inovativní značky ulehčující každodenní život. Spoty, které budou v televizi k vidění do konce října, jsou součástí kampaně zahrnující i printy, BTL a online do konce listopadu. Kampaň v televizi bude imageová, v dalších komunikačních kanálech se představí nové internetové bankovnictví Era portál a zejména služba Osobní finance, která pomáhá řídit rodinné příjmy a výdaje.

„Naším záměrem bylo ukázat, že každodenní správa financí a rodinný život jdou díky praktickým řešením od Ery dobře dohromady,“ uvedla manažerka oddělení reklamy Era Andrea Hubáčková. Režisérem televizních spotů byl Brit Sam Tootal, který natočil řadu reklam pro klienty jako BMW, Coca-Cola, Burberry, ESPN, Sharp nebo Sony.

Štáb natáčel spoty tři zářijové dny na různých místech v Praze (Nebušice, Vinohrady a centrum). Jednou z lokací byla i památkově chráněná Šalounova vila, kterou si postavil sochař Ladislav Šaloun poté, co vyhrál soutěž o pomník Mistra Jana Husa - původní ateliér totiž velikostí nevyhovoval rozměrům díla. Postprodukční práce trvaly více než týden.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy