upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Digital Brain

Eta
Pečeme s vámi i na cestách

Pečeme s vámi i na cestách
Klient Eta
Značka Eta
Obor Spotřební elektronika pro domácnost
Web http://www.pecemesvami.cz/

Značka domácích spotřebičů Eta začlení do své předvánoční komunikace i kampaň, která poběží na vnitrostátních i mezinárodních linkách autobusů společnosti Student Agency. Kampaň bude spuštěna první prosincový den a ukončena ještě před vánočními svátky 23. prosince. „Chceme zaujmout i mladší cílovou skupinu, která vyžaduje jiný sortiment než náš běžný zákazník,“ vysvětluje ředitelka marketingu Eta Lenka Kleinová. Značka chce proto omladit svou image a posunout se do pozice výrobce moderních domácích spotřebičů pro všechny věkové kategorie. Ty mladší hodlá zaujmout například novinkami v sortimentu malých kuchyňských spotřebičů jako je mixér Eta VitalBlend pro přípravu smoothie, raw food, koktejlů a dalších pokrmů nebo kuchyňský robot Eta Gratu. Eta připravila kreativu kampaně Pečeme s vámi i na cestách ve spolupráci s agenturou Digital Brain.

„Kromě cestujících v autobusech oslovíme cestující ve vlacích a díky polepu zadních stran vybraných autobusů také veřejnost,“ doplňuje Kleinová. Přímo v autobusech poběží půlminutový spot. Kampaň bude mít i online podobu na každém z facebookových profilů Student Agency, Student Agency Slovensko, Regiojet, Regiojet Slovensko, Jazykové pobyty v zahraničí a Pracovní pobyty v zahraničí. Dále pak tištěnou podobu v časopise Žlutý. Přímo v autobusech i na prodejních místech Student Agency budou distribuovány letáky a informace o kampani bude uvedena i na vlakových jízdenkách.

Veškeré použité komunikační nástroje budou odkazovat na microsite Pečeme s vámi, která byla vytvořena speciálně pro tuto kampaň a bude spuštěna 1. prosince. Každý cestující Student Agency má po přihlášení na microsite získat dárek. Proto je hlavní motto Pečeme s vámi na cestách doplněno podtitulem Eta má letos dárek pro každého. Po celou dobu platnosti akce bude Eta rozdávat deset svých produktů denně a další slevy na nákup v e-shopu eta.cz. „Dárek získá opravdu každý, kdo se přihlásí. Mimo jiné budou microsite sloužit i jako inspirace na vánoční dárky. Návštěvník si bude moci vybrat dárek pro své blízké a získanou slevu obratem využít,“ uzavírá Kleinová.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy