upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Friendly

Fidorka
Magnetická fidorka

Klient Mondelez International
Značka Fidorka
Obor Potraviny
Web http://www.magnetickafidorka.cz/

Značka oplatek s čokoládovou polevou Fidorka spustila letos k 1. dubnu kampaň s aprílovým "prankem", kdy oznámila, že jako první oplatka na světě vyvinula magnetický obal. Využila k tomu 15 placených PR článků na českých i slovenských zpravodajských portálech (Blesk.cz, iDnes.cz, Novinky.cz, Super.cz), které směřovaly čtenáře na microsite Magnetická Fidorka s propagačním videem a ohlasy odborníků. Po kliknutí na button Seznam obchodů se uživatelé dozvěděli, že jde sice o aprílový žert, ale že mohou i tak na stránce soutěžit o limitovanou sérii magnetických Fidorek.

Kampaň měla také pouliční část. Prvního dubna rozmístily promotýmy 9.000 Fidorek s nalepenou magnetkou a s vysvětlujícím letáčkem na kovové plochy ve velkých českých i slovenských městech.

V sociálních sítích (Facebook, Instagram, YouTube) Fidorka rozpoutala diskuze o magnetických obalech už v týdnu před Aprílem. Pěti vybraným youtuberům poslala "testovací vzorky" a nechala je natočit videa o tom, co všechno se dá s magnetickými Fidorkami dělat. Ve videích youtubeři demonstrovali praktické výhody nového obalu, ale varovali i před zmagnetováním hardisků.

Youtuber Denis (DenisTV) pozval fanoušky na sraz, kam přijel autem "polepeným" magnetickými Fidorkami. Meet-up na Zličíně přilákal 300 mladých fanoušků.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy