upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Made by Vaculik

Fio banka
Nad e-maily diváků / Jakub Kohák

Klient Fio banka
Značka Fio banka
Obor Finanční služby
Produkce Savage
Režisér Jakub Kohák
Web http://www.nademailydivaku.cz/

Fio banka startuje novou reklamní kampaň, která přesvědčuje, že bankovní svět nemusí být složitý. V hlavní roli se opět představí tvář značky Jakub Kohák, který svými režijními nápady doplnil kreativní koncept agentury Made by Vaculík. V kampani se kromě Koháka představí i jeho asistentka a odbornice na čajovou kulturu, koza Vlasta. Čtyři televizní spoty se zaměřily na osobní účet, hypotéku, podnikatelský účet a kontokorent.

Zimní část kampaně poběží celý leden a únor na televizích Prima a Óčko. Podpořená bude bannery, PPC reklamou a speciální webovou stránkou, kde budou moci lidi klást své finanční otázky. Nejlepší z nich získají osobní účet bez poplatků včetně peněžního bonusu.

„Naše nová kampaň je silně zaměřená na jednotlivé produkty a jejich výhody a ukazuje, že finanční otázky, které si lidé kladou, mají řešení. Kromě toho jsme ale chtěli vytvořit zábavné reklamy, které diváka doslova pohltí. Jsme toho názoru, že i banka si ze sebe může udělat legraci a nemusí být jen nudnou institucí. Věříme, že tím oslovíme další potenciální klienty a zároveň pobavíme širokou veřejnost,“ prohlásil Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy