upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Wunderman

Ford Handy
The Tap Tap Gear

Klient Ford Motor Company
Značka Ford Handy
Obor Auto moto
Web http://thetaptap.fordhandy.cz/

Společnost Ford Motor Company s.r.o. společně s agenturou Wunderman dopomohly kapele The Tap Tap k získání vozu Ford Tourneo Custom za výhodných podmínek. V návaznosti na to agentura s projektem, který by měl podpořit projekt Ford Handy (vozy v úpravě pro hendikepované) a využít potenciál známé skupiny především na sociálních sítích.

„Jedná se o video postavené na parodii pořadu Top Gear, jehož hlavním aktérem je skupina The Tap Tap,“ říká Filip Humpl. z Wundermanu. Kampaň totiž staví na netradiční formě šíření - Ford plní skupině nádrž naftou podle počtu zhlédnutí. Fanoušci tak mohou podpořit kapelu a její turné pouhým sdílením a šířením zábavného videa. Na microsite bude jasně vidět, jak kapele přibývají do nádrže litry nafty podle konkrétního počtu zhlédnutí.

Cílem kampaně je využít sílu sociálních sítí, primárně Facebooku a YouTube, zajistit videu co nejvyšší počet zhlédnutí, a tím také zvýšit povědomí o programu Ford Handy. Video se objeví také jako pre-roll reklama, cílená především na segment automotive a publikum pořadu Top Gear.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy