upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Gambrinus
Plzeňským hrdinům

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Gambrinus
Obor Alkoholické nápoje

"Vážím si věrnosti, proto budu hrát za pana Kalinu, kterému bije srdce pro Viktorku již přes šedesát let," říká hráč fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniel Kolář ve videu, které je součástí neobvyklé online a eventové kampaně pivovaru Gambrinus z portfolia Plzeňského Prazdroje.

Fotbalisté Plzně ponesou v rámci tohoto projektu při nejbližším utkání s Bohemians Praha 1905 na svých dresech jména lidí z plzeňského kraje, kteří v pracovním či osobním životě píší výjimečné příběhy. Utkání se odehraje na plzeňském stadionu 12. března 2016.

Místo Jana Kovaříka tak vyběhne ‚hasič Petr Svoboda‘, který při zásahu zachránil život svého kolegy, záložník Tomáš Hořava se na trávníku pro změnu ‚promění‘ v policistku Helenu Hájkovou. Nebudou chybět ani jména fanoušků, vybraných klubem. Například nevidomého fanouška Václava Šindeláře, jenž přes svůj zdravotní handicap nechybí na žádném zápase Viktorie Plzeň. A konečně sestavu doplní i lidé z pivovaru, které "do zápasu" vyslal Gambrinus coby iniciátor akce. Na dresech hráčů se tak objeví i jméno sládka Zdeňka Poláka, vařícího pivo přes čtyřicet let (na snímku dole s trenérem Viktorky Karlem Krejčím). 

Výtěžek ze zakoupeného piva Gambrinus na stadionu v den utkání pak půjde na charitativní účely, konkrétně na konto oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice Plzeň pro nákup monitoru vitálních funkcí.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy