upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Triad Advertising

Gambrinus
Počkejte si!

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Gambrinus
Obor Alkoholické nápoje

V předchozích letech mohli pivaři zaznamenat limitovanou edici piva Gambrinus – První chmel. Letos se však značka rozhodla, že z čerstvého chmele uvaří veškeré své varianty a nahradí jimi Gambrinus, který běžně hospody nabízejí na čepu. Původní varianty se pak navrátí do hospod až ve chvíli, kdy se Gambrinus z letošního chmelobraní vypije.

"Stejně jako slaví vinaři konec sběru vína, chceme i my dát lidem příležitost slavit sklizeň čerstvého chmele. Rozhodli jsme se z něj proto uvařit všechno naše pivo a oslavit chmelobraní ve všech našich hospodách," řekl Marek Dvořák, marketing manager Plzeňského Prazdroje.

Na oslavu chmelobraní si však bude potřeba počkat, než se pivo uvaří a dozraje. Na tom je založena celá komunikační kampaň, kterou připravila agentura Triad Advertising. Kampaň se bude v čase vyvíjet, stejně jako prochází pivo procesem výroby. V televizních spotech, venkovní reklamě, rádiu i digitálu se bude postupně měnit - od čekání až po samotnou oslavu chmelobraní.

"Kampaň je pro nás výjimečná, protože i když je produktová, tak je nejvíce v popředí vidět samostatná surovina – čerstvý chmel. Spoty se odehrávají na chmelnici v období sklizně, ale na pivo samotné notnou dávku času čekáme. V kontextu klasické pivní reklamy je to odvážný přístup. Cílem je přinést lidem atmosféru sběru chmele a vyvolat u nich zvědavost na Gambrinus z letošního chmelobraní," řekl Jaro Zacko, chief creative director z Triad advertising.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy