upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Labstore

GE Money Bank
Expres půjčka

Klient GE Money Bank
Značka GE Money Bank
Obor Finanční služby
Fotograf/ka Goran Tačevski
Režisér Daniel Růžička

Akční nabídku Expres půjčky podpoří od 4. 11. do 13. 12. 2013 rozsáhlá marketingová kampaň. Reklamní spoty poběží na televizních stanicích skupin Nova i Prima, na TV Barrandov a stanicích Atmedia. Ve stejném období je uvidí také diváci v síti multikin CineStar. „Hlavním hrdinou reklamní kampaně je opět mrzutý kocour, kterého páníček k jeho velké nelibosti vytáhne o Vánocích na hory. Zimní dovolenou si může dovolit, protože se splácením Expres půjčky začne až v lednu příštího roku," vysvětluje Miroslava Misíková, senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank.

Spot vyšel z dílny agentury Labstore, režisér Daniel Růžička ho natočil v malé vesničce Ohrazenice u Příbrami. Informace o Vánoční Expres půjčce budou k dispozici také na webových stránkách banky. Na pobočkách bude kampaň komunikována prostřednictvím informačních letáků a také plakátů ve výlohách. Vizuál ke kampani nafotil známý fotograf Goran Tačevski. Zákazníci GE Money Bank se dozvědí o výhodách Expres půjčky formou direct mailů, uživatelé Internet Banky dostanou informační zprávu. Další klienty i neklienty osloví letáky ve schránkách či inzeráty v regionálních i celostátních novinách.

V online kampani, která poběží také od 4. 11. do 13. 12., poběží vedle spotů také standardní i nestandardní bannery, kampaň podpoří i PR články a placené prokliky. Reklamy se objeví například na serverech Youtube, iDnes a Seznam.cz. GE Money Bank osloví potenciální klienty také velkou SMS kampaní. Banka na svoji nabídku pomocí textových zpráv upozorní klienty O2, kteří bydlí v blízkosti poboček GE Money Bank. Celkem půjde až o 260.000 SMS zpráv.

Vánoční Expres půjčku i Konsolidaci půjček si mohou zájemci sjednat na pobočkách, prostřednictvím Internet Banky či na webových stránkách GE Money Bank. Se splácením lze začít až v lednu příštího roku. Banka první splátku za klienta při dodržení podmínek zaplatí příští rok, tedy v prosinci 2014.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy