upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Labstore

GE Money Bank
Levnější než jinde

Levnější než jinde
Klient GE Money Bank
Značka GE Money Bank
Obor Finanční služby
Web http://www.kocournadrate.cz/

Banka GE Money Bank od 4. května do 15. června všem zájemcům o spotřebitelské půjčky dorovná či nabídne nižší úrokovou sazbu, než jakou jim nabídne libovolná konkurenční banka. Nabídka, jejímž cílem je zvýšit zájem nových klientů o půjčky GE Money Bank, je podpořená i novou marketingovou kampaní. Její tváří je opět mrzutý kocour, který v posledním spotu na půjčku Expres Plus z kuchyně dostal nového parťáka – kuchyňskou minutku Časomíra.

K nové nabídce banka využije upravený tento předchozí spot. Novinkou je, že kocour dostane lví hřívu. Ke každé půjčce Expres Plus, kterou klienti uzavřou, dostanou figurku Časomíra z reklamy. Spoty poběží na televizích Nova, Prima, Barrandov, na stanicích Atmedia a v kinech sítě Cinestar. Součástí kampaně bude také microsite, promo na sociálních sítích, online bannery, plakáty na pobočkách a letáky.

Internetová část kampaně kombinuje prvky sociálních sítí a digitálního marketingu. Zájemci budou z Facebooku přesměrováni na speciální microsite. GE Money Bank se jim pak telefonicky ozve hlasem herce Marka Taclíka, který namlouvá kocoura v televizních spotech. Taclík předtočil několik hlášek pro hlasový automat. Ten bude obvolávat zájemce, pro samotnou žádost o půjčku je přepojí na operátory call centra GE Money Bank.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy