upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Dorland

Generali
Vyhrajte Audi A6 našeho šéfa

Vyhrajte Audi A6 našeho šéfa
Klient Generali Pojišťovna
Značka Generali
Obor Finanční služby
Web http://www.vyhrajautosefa.cz/

Pojišťovna Generali zahajuje 1. května jarní kampaň na podporu prodeje povinného ručení, kampaň poběží v květnu a červnu. Připravila ji agentura Dorland. Pojišťovna se snaží získat motoristy nabídkou dalších bonusů - mají například možnost vyhrát v soutěži auto šéfa Generali (Audi A6) či povinné ručení na rok zdarma. K soutěži chce pojišťovna zveřejnit speciální webové stránky.

Kampaň zahrnuje také venkovní nosiče (231 billboardů, 22 velkoformátových ploch - bigboardů a double bigboardů, 66 citylightů i 13 LED obrazovek), roadshow po sedmi českých krajských městech zaměřenou na bezpečnost silničního provozu, na které spolupracuje Besip, nebo rozhlasový spot. „V rámci kampaně jsme připravili také třicetivteřinový spot na motivy Tarantinova filmu Pulp Fiction s jedním z dvorních dabérů Bruce Willise Alexejem Pyškem,“ doplňuje ředitelka Dorlandu Lucie Češpivová.

Celkem 4.153 spotů má být odvysíláno ve 43 rádiových stanicích. V online podobě kampaň poběží na stránkách Seznam.cz, Blesk.cz či Auto.cz. A protože na roadshow spolupracuje televize Prima, objeví se kampaň i na jejím webu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy