upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Globus
Kroky ke zdraví / David Huf

Kroky ke zdraví / David Huf
Klient Globus
Značka Globus
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Od 6. února do 18. března bude v hypermarketech Globus probíhat kampaň na podporu zdravého životního stylu Kroky ke zdraví. Po dobu šesti týdnů se budou moci zákazníci ve všech 15 hypermarketech Globus zapojit do interaktivní celorepublikové hry, ve které kromě dobré kondice mohou získat odměny, výhody a informace o zdravém životním stylu. Hlásit se lze přes www.krokykezdravi.cz.

Tváří kampaně je David Huf, známý propagátor zdravého životního stylu a fitness. Součástí kampaně bude i rozsáhlá roadshow či nutriční a fitness poradenství pro každého. Huf a poradci budou v hypermarketech vystupovat ve vyhrazených "koutcích pro zdraví". Přímo v obchodech budou vidět POS materiály, mediální podpora bude spočívat v billboardové kampani a cíleným nákupem digitálních médií. Lokálně příslušné PR má přitom stimulovat soutěživost mezi regiony.

Globus staví kampaň na argumentu, že chůze je nejjednodušší fyzickou aktivitou, je přirozená a když se provozuje ve vyšším tempu, dobře se s ní pálí kalorie, ovšem špatné stravovací návyky a málo pohybu vedou k tomu, že více než polovina Čechů bojuje s nadváhou nebo obezitou. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy