upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Konektor

Hamé
Fandíme biatlonu

Fandíme biatlonu
Klient Hamé
Značka Hamé
Obor Potraviny

Výrobce potravin Hamé, hlavní partner českého biatlonu, rozjíždí druhou fázi kampaně, v níž jeho výrobky představují úspěšní čeští reprezentanti. Druhá fáze navazuje na první z prosince 2013. Televizní spoty doprovází rozhlasová reklama a prezentace v tisku, outdooru a v online.

Protagonisty televizních spotů jsou Gabriela SoukalováOndřej Moravec a Michal Šlesingr. Konzumují v nich produkty Hamé – výběrové Extra jamy s vysokým podílem ovoce, Pražskou šunku z řady Vynikající kvalita a poprvé bude předvedena známá paštika Májka s novými recepturami a v novém skleněném obalu. Spoty využívají dvojsmyslnost sportovního komentáře k propojení biatlonu a kvalitní stravy.

Spoty a soutěže pro fanoušky budou nejdříve slyšet na Českém rozhlase 1 – Radiožurnálu. Startuje i venkovní část kampaně s reprezentanty na billboardech a bigboardech okolo dálnice D1 a na dalších místech v Česku. Následovat bude reklama v televizi, na internetu (web www.fandimebiatlonu.cz, Facebook www.facebook.com/FandimeBiatlonu) a v tisku.

„S biatlonem se tak budou moci zákazníci setkat například na džemech, prémiových masových produktech a bagetách,“ doplňuje Marcela Mitáčková, ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy