upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Oliver, Vlastní tvorba

Home Credit
Home Credit slaví 20 let

Klient Home Credit
Značka Home Credit
Obor Finanční služby
Produkce Soft Pillow
Režisér Tomáš Kasal, Michal Navrátil

Dvacet let, dvacet dvacetivteřinových spotů, dvacet splátek zpět pro včas splácející klienty – to je nová reklamní kampaň, kterou poskytovatel půjček Home Credit zahájil 5. října. Krátké spoty zachycují šťastné momenty lidí, kterým se vrátilo něco, s čím už nepočítali. Kampaň poběží až do Vánoc, podzimní exteriéry postupně nahradí advent. Televizní kampaň na kanálech skupin Prima a Barrandov doplní online komunikace.  

Ve dvaceti spotech se představí hrdinové, kterým se nečekaně vracejí půjčené nebo ztracené věci. Cílem je upozornit na to, že i Home Credit dělá radost zákazníkům, když jim za řádné splácení u nových půjček vrátí až dvacet splátek. "Opět jsme natáčeli jak s herci, tak s našimi zaměstnanci a přáteli, poprvé pak i se zvířaty. A jsme rádi, že v našich reklamách znovu zazní i skladba Standing at the Corner of Your Heart od zpěvačky Lenny," uvedla Jana Studničková, marketingová ředitelka Home Creditu.

Spoty pro Home Credit už potřetí vznikly pod taktovkou režisérského dua Kasal & Navrátil v produkci Soft Pillow. Všechny jsou natočené na jeden záběr ve slow motion - každý příběh začíná detailem na pozitivní emoci hrdiny, jakmile kamera poodstoupí, vystupuje v širším záběru pointa celé scény.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy