upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Inspiro Solutions

Honor
Jízda s Evou

Klient Honor
Značka Honor
Obor Spotřební elektronika pro domácnost
Web http://www.jizdasevou.cz

Značka mobilních telefonů a příslušenství Honor zahájila v pondělí 5. října kampaň s českou reprezentantkou ve snowboardcrossu a olympijskou vítězkou Evou Samkovou, která se stala novou tváří této značky. Soutěž, založená na sázkách, tipování a "překonávání se" potrvá do konce listopadu, hlavní cenou je chytrý telefon Honor 7, který v současnosti představuje vlajkovou loď značky. Hraje se také o Honor 4C nebo selfie tyče.

Soutěž odstartovala na webových stránkách Jízda s Evou. Samková sama se zavázala k tomu, že se zlepší na tréninkové trati. Soutěžící mají možnost tipovat, za jak dlouho ji Samková na svém snowboardu nakonec zajede. 

„Kromě soutěže a sázek na webu mohou fanoušci Evino snažení průběžně sledovat také na sociálních sítích. Pokud trať v čase, ke kterému se hecla, nezajede, bude muset splnit šílenou výzvu, kterou jí fanoušci zadali,“ tvrdí Tomáš Veselý, marketingový a e-commerce manažer značky Honor pro střední Evropu.   

Ke kampani vzniklo několik videí, která se na webových stránkách průběžně objevují. Videa vznikala na dvou kontinentech a celkem ve třech zemích (Nový Zéland, Švýcarsko, Česko), včetně jednoho pořízeného v nadmořské výšce 3.500 metrů. 

Spolupráci s Evou Samkovou coby svou tváří v Česku a na Slovensku oznámila značka Honor v polovině září. Není ale jedinou značkou, která v současnosti s touto českou snowboardistkou spolupracuje. Samková má mimo jiné dlouhodobé partnerství s firmou Toyota Motor Czech, které v letošním roce opět prodloužila, díky čemuž cestuje na závody v autě této značky.

Hodně se zapojuje také do neziskových projektů, byla například ambasadorkou Olympijského běhu a aktuálně na svém facebookovém profilu propaguje premiéru nového filmu Excellent Separation, v němž se představí čeští freeskieři, konkrétně reprezentanti Josef Kalenský, Robin Holub a Šimon Bartík, ale také další čeští profesionálové Jiří Volák, Richard Jurečka, Ondřej Beneš či Martin Moudrý. Premiéra se bude konat 23. října v Praze.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy