upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Inspiro Solutions

Huawei P8
S šestkami si hlavu nedělá

S šestkami si hlavu nedělá
Klient Huawei
Značka Huawei P8
Obor Spotřební elektronika pro domácnost

Výrobce elektroniky Huawei spustil svou největší letošní kampaň, zaměřenou na propagaci nového modelu smartphonu Huawei P8, konkrétně jeho fotografické funkce. Součástí právě spuštěných komunikačních aktivit je i sponzorství fotografické soutěže #P8NocniSvet, kterou zajišťuje Asociace profesionálních fotografů ČR. P8 představuje novou vlajkovou loď značky.

Kampaň je postavena na fotoaparátu, kterým chce Huawei konkurovat high-endovým modelům, jako je iPhone 6 nebo Samsung Galaxy S6. Na ně odkazuje i slogan "S šestkami si hlavu nedělá". Ten se během letních měsíců objeví na části vizuálů v outdooru, tisku, online médiích a na sociálních sítích.

Společně s ATL kampaní probíhá také fotografický projekt #P8NocniSvet, realizovaný pod záštitou Asociace profesionálních fotografů ČR, který má prověřit kvalitu fotografií pořízených chytrými mobilními telefony. V rámci této akce proběhnou workshopy a fotografická soutěž pro širokou veřejnost s vernisáží vítězných snímků. Ty nejlepší z nich se v závěru kampaně objeví spolu s jejich autory i na billboardech.

Ambasadory soutěže jsou profesionální fotografové Adolf Zika, David Kraus, Tereza z Davle a Zdenko Hanout. Ti budou přístrojem P8 fotit a výsledné snímky umísťovat na kampaňovou microsite a na Instagram a Twitter. Do focení se zapojí i celebrity z různých oblastí veřejného života.

Kampaň realizuje agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group, která je od letošního roku takzvanou core agenturou Huawei zajišťující pro značku komunikační aktivity v oblasti sociálních médií, digitálu, PR a kreativní produkce.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy