upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Rust Klemperer

Hypoteční banka
Australská hypotéka

Klient Hypoteční banka
Značka Hypoteční banka
Obor Finanční služby

Hypoteční banka, člen skupiny ČSOB, uvádí na trh pomocí reklamní kampaně koncept tzv. „australské hypotéky“, spočívající v tom, že čím více si klienti půjčí, tím větší slevu z úrokové míry dostanou.

“Hypoteční banka, přichází v rámci své nové marketingové kampaně s novým konceptem hypotečního úvěru, který je tak trochu vzhůru nohama a proto jsme jej nazvali australskou hypotékou,“ uvedl Bohdan Suchánek, ředitel odboru marketingové komunikace, „klienti mají nyní možnost získat slevu až 0,4 procentního bodu z úrokové sazby, a to díky principu naší australské hypotéky, kdy čím vyšší úvěr je čerpán, tím větší slevu klient získá. Kromě samotného faktického zvýhodnění chceme veřejnost i bavit. Proto se v kampani objeví třeba i klokani, nebo trochu mystifikace.“  

Kampaň v médiích běží od začátku října do konce listopadu. V televizi bude probíhat formou sponzoringu na televizních kanálech Nova a Prima. Místo má též v rámci online komunikace a PR. Kreativa pochází z dílny agentury Rust Klemperer, prostor v médiích zajistila Mindshare.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy