upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Young & Rubicam

ING Penzijní společnost
Sponzoring na Prima Cool

Klient ING Penzijní společnost
Značka ING Penzijní společnost
Obor Finanční služby

Poprvé ve své historii propůjčila televize Prima Cool své ceněné identifikační znělky s typickým grafickým zpracováním sponzorskému vzkazu, konkrétně penzijní společnosti ING. Ta se tak snaží upozornit na riziko nízkých penzí, které dnešním třicátníkům hrozí v důchodovém věku.

„Naše sdělení je určeno primárně mladé cílové skupině, kterou je velmi těžké zasáhnout standardními formáty. Stanice Prima Cool nabízí seriály a pořady, které tato cílovka sleduje a právě toho jsme se rozhodli využít. Celá forma sponzorského vzkazu, tedy načasování, grafika i zvuk navazuje na styl zpracování primáckých jinglů,“ uvedla Eva Takáčová z marketingu pojišťovny ING.

Desetivteřinovému sponzorskému vzkazu propůjčil hlas herec Jan Dolanský, který namlouvá jingly Prima Cool. S nápadem na využití tohoto formátu přišla mediální agentura Universal McCann. Kreativní idea, jak prostor využít, vzešla z agentury Young & Rubicam, která na přípravě spotu spolupracovala s týmem selfpromotion Prima Cool pod vedením Lindy Šandové.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy