upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Iscare IVF
Životní příběh Petra Koukala

Životní příběh Petra Koukala
Klient Iscare IVF
Značka Iscare IVF
Obor Zdravotní péče, OTC
Fotograf/ka Ondřej Pýcha

Badmintonista Petr Koukal, který se před třemi lety potýkal s rakovinou varlete, se rozhodl zapojit do boje s tímto zákeřným onemocněním a riziky, která pro muže přináší. Díky propojení s Centrem asistované reprodukce Iscare IVF vznikla osvětová kampaň, která má za cíl upozorňovat muže na riziko neplodnosti, jež může rakovina způsobit.

První vlaštovkou je série pěti fotografií nazvaná Životní příběh Petra Koukala, která zobrazuje pozitivní životní příběh naděje na budoucí život onkologických pacientů. Petr Koukal je na fotografiích Ondřeje Pýchy zachycen coby otec od rodiny, partnerku a matku dětí sehrála Miss ČR 2003 Lucie Křížková (dříve Váchová). Mladý sportovec chce ve spolupráci s Iscare IVF touto činností bořit mužská tabu a pomoci rozpoutat veřejnou diskuzi o rakovině varlat a jejích následcích.

„Míra postižení pohlavních buněk po onkologické léčbě závisí na několika faktorech – způsobu léčby, její intenzitě a délce, ale i na schopnostech organismu se s léčbou vypořádat. To znamená, že se poté u mužů můžeme setkat jak s normálními hodnotami spermiogramu, tak i s úplnou absencí spermií,“ vysvětluje primář Centra asistované reprodukce Iscare IVF, MUDr. Jaroslav Hulvert. Pacienti s rakovinou by měli tento fakt brát v potaz a na případné komplikace se připravit. Nejjednodušší metodou je odběr spermií, které jsou následně zamraženy a uchovány pro další reprodukční využití.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy