upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

FYI Prague

IT Spy
IT Spy

IT Spy
Klient Profinit
Značka IT Spy
Obor Různé
Web http://www.itspy.cz/cz/

Na několika českých fakultách zaměřených na informační technologie se objevily červené popelnice na diplomové práce. Jedná se o kampaň, za kterou stojí akademická soutěž IT Spy a zakázkový software house, společnost Profinit. Kampaň má studenty podnítit, aby diplomové nápady nezahazovali předčasně a snažili se z nich dostat maximum.

"Dlouhodobě se snažíme studenty podporovat v dalším, nejen technickém, ale i obchodním rozvoji jejich zajímavých diplomových projektů. Většina českých IT diplomových projektů je velmi kvalitní a zaslouží si další pozornost. Ty nejlepší pak mají potenciál inspirovat širokou odbornou i laickou veřejnost," uvedl Tomáš Krátký ze společnosti Profinit, která je spoluorganizátorem soutěže IT Spy. 

Jeden z červených kontejnerů se objevil také na Fakultě informačních technologií Vysokého učení technického v Brně. Ta se pravidelně umisťuje na předních příčkách soutěže. "Vždy se snažíme studenty vést k tomu, aby nepodcenili volbu tématu a dokázali o něm přemýšlet již nad rámec diplomového projektu. I díky tomu velká většina studentů v navazujícím doktorském studiu může ze svých diplomových projektů čerpat a dále je rozvíjet. Právě takovým přístupem vznikají kvalitní a životaschopné projekty a rodí se nové osobnosti české IT scény," uvedl Jaroslav Zendulka z Fakulty informačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

Desítku nejlepších diplomových pracích vyberou akademici v soutěži IT Spy letos v prosinci.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy