upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

MarketUp

Jablotron
Ochrání to, co je pro vás důležité

Klient Jablotron
Značka Jablotron
Obor Nábytek, domácnost, kancelář

Technologická firma Jablotron, specializující se na zabezpečovací systémy, představila v nové mediální kampani rozšířené možnosti zabezpečení domácnosti - mobilní aplikaci. Autorem kreativní koncepce i realizátorem kampaně, která probíhala napříč online kanály (Google, Seznam, Facebook, YouTube) v říjnu a listopadu 2017, je digitální agentura MarketUp.

Pro Jablotron se jednalo vůbec o první brandovou kampaň. "Jablotron je značka, jejíž jméno už spousta lidí někdy slyšelo. Mnoho z nich si ale rychle nevybaví, čím se zabývá," uvedl Jan Gregor, marketing communications manager značky Jablotron. Produktový spot byl proté pojat více imageově.  

Stěžejním nástrojem kampaně, zaměřené na B2C i B2B, bylo video v sedmi verzích, doplněné o displejovou reklamu. Doplňuje jej hudba složená pouze pro účely kampaně skladatelem Radkem Tomáškem. "Kampaň tak byla vystavěna na čistě brandovém hero videu, které jsme podpořili několika videi produktovými. To nám umožnilo využít pokročilý storytelling. V kampani jsme zároveň pracovali s 1st, 2nd a 3rd party daty a využili jsme také programatický branding," uvedl project manager Ladislav Žižka.  

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy