upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

PR.Konektor

Jack Daniel’s
Stůj si za svým

Klient Brown-Forman Czechia
Značka Jack Daniel’s
Obor Alkoholické nápoje

Jack Daniel's představil nové ambasadory podzimní kampaně - džínového krejčíře, řezbářské duo, hudebního grafika a moderátora, který si dopředu nic nepřipravuje. Každý z nich zastupuje jiný brand Tennessee whisky a prosazuje nezávislost jiným způsobem. Ambasadoři mají společné dvě věci – nezávislost a snahu "vymanit se ze systému". Jejich osobnosti se odráží v jednotlivých druzích Jack Daniel's  – Gentleman Jack, Honey, Fire a Old. No.7.

S novými ambasadory vznikla unikátní autorská videa a reportáž, kde každý vypráví svůj životní příběh. Autorská videa z výroby jednotlivých produktů jsou k dispozici na YouTube. Pro Jack Daniel's připravili speciální džíny, dřevěné hodinky a autorský plecháček.

"V době, kdy jsem přemýšlel, jaké ambasadory oslovíme pro naši podzimní kampaň, jsem potkal Patrika Diamanta, prvního ryze džínového krejčího v České republice. Jeho netradiční business mě oslovil natolik, že jsem začal pátrat po dalších příbězích lidí, kteří opustili svá původní povolání a začali se věnovat něčemu vlastnímu a spolu s PR. Konektor jsme se pustili do netradiční kampaně," popsal začátky senior brand manažer Jack Daniel´s Patrik Skála.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy