upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Kaspen/Jung von Matt

Jägermeister
Nepřestávejte lovit - Back to Sk80's, Let the Tattoo Flow

Klient Rémy Cointreau
Značka Jägermeister
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Creative Embassy, Lip Production

Distributor Rémy Cointreau spustil pro svou značku Jägermeister další vlnu aktuální kampaně Nepřestávejte lovit. Tentokrát v nových videospotech určených výhradně pro online distribuci představuje myšlenku nepřestávajícho lovu prostřednictvím stylového tatéra Michaela Bočka a jednoho z nejlepších světových skateboardistů Maxima Habance. Oba dlouhodobě patří k ambasadorům značky.

Videa Let The Tattoo Flow a Back to Sk80's navazují na jarní vlnu ambasadorských videí o hudbě, adrenalinu a umění. Kampaň připravila agentura Kaspen/Jung von Matt ve spolupráci s produkcí Creative Embassy. Režisérsky se Back to Sk80's ujal Maxmilián Turek a spot Let The Tattoo Flow vznikl pod taktovkou dua Wolfberg, které tvoří Jan Kalvoda a Přemek Ponáhlý. Barové scény s jelenem vznikly ve spolupráci s Lip Production, která připravila také intro spot, bumper a hlasovací video, které kampaň doprovází na YouTube.

Nejprodávanější bylinný likér na světě Jägermeister představil novou kampaň Nepřestávejte lovit koncem loňska. Využil k tomu sociální síť Instagram, na které na městskou komunity zacílil sérií videí a fotografií, které byly navzájem propojené prostřednictvím účtů vybraných influencerů. V první polovině letoška značka ukázala na brandovém eventu Noc lovců v pražské Kolbence nové ambasadory z oblasti umění, hudba a adrenalinových aktivit.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy