upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

TL5 Digital

Jägermeister
Nepřestávejte lovit

Nepřestávejte lovit
Klient Rémy Cointreau
Značka Jägermeister
Obor Alkoholické nápoje
Web http://www.neprestavejtelovit.cz

Bylinný likér Jägermeister z portfolia společnosti Rémy Cointreau pokračuje v budování nové platformy Nepřestávejte lovit. Vedle televizního spotu spuštěného v listopadu rozšířila značka svou komunikaci i na síť Instagram. Instagramovou část projektu zajišťuje agentua TL5 Digital.

V rámci instagramové kampaně značka představuje osobnosti z oblastí tetování, djingu, fotografie, módy a street artu. Tváří kampaně se tak stal například Jozef Dian, jedna z hlavních tváří art labelu Life is porno. Dále Zbyněk Štandera, zakladatel My Dear Clothing, fotograf Jiří5, tatér Michael Boček a DJ Friky z rádia Color.

"Smyslem projektu na Instagramu je přiblížit televizní spot a myšlenku za ním do komunity fanoušků. Ti se kolem našeho instagramového profilu seskupují dlouhodobě. Ve spojení s lidmi ze subkultur je Instagram dalším kanálem, jak novou tvář značky představit,”doplňuje Veronika Hromadová, digital marketing manažerka Rémy Cointreau. Z hlediska provedení jde o sérii panoramatických i klasických fotografií umístěných na několika vzájemně propojených účtech.

V kampani značka využije také Instagram Ads a PR, o které se pro značku Jägermeister dlouhodobě stará PR agentura Nedori.  Videa pro kampaň produkovala agentura LIP Production.

Jozef Dian

Zbyněk Štandera

Michael Boček

Jiří 5

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy