upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Studenta.cz

Kolejroku.cz
Light Show

Klient Studenta.cz
Značka Kolejroku.cz
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport

Magazín Studenta v rámci propagace online soutěže Kolejroku.cz vytvořil pro vysokoškoláky na kolejích Pod Palackého vrchem na VUT v Brně Light Show. Hra světel rozzářila okna kolejí ve středu 11. dubna na celou hodinu. Byla postavená na kombinaci světelných efektů a melodií známých skladeb. Jednotlivá okna rozblikala příběhy na obrazovce o velikosti 13x9 polí.

„Light Show byla speciální v tom, že jí předcházely náročné přípravy instalace světelných lamp a na 1 tisíc žárovek do 117 kolejních pokojů. Od obyvatel těch pokojů také bylo nutné získat všechny potřebné podpisy a souhlas se vstupem,“ objasnil přípravnou fázi virální akce organizátor a ředitel Studenty Tomáš Rašner.

Technické řešení celé Light Show pochází od studentů Technické univerzity ve Vratislavi v Polsku. Jejich projekt P.I.W.O. slaví úspěch po celé zemi již pátým rokem. Program přivezli z části již vytvořený a postavený na melodiích ze známých filmů a her, z části jej vytvářeli samotní studenti pomocí aplikace, která byla poskytnuta na Facebooku.

Light Show organizoval magazín Studenta.cz, samotné animace, koncept a technické zajištění s sebou přivezli studenti z polské Vratislavi (cca 45 minut programu), zbylých 15 minut vytvořili studenti z Brna, kteří měli k aplikaci přístup, a také komerční partneři.

Prostor využili také partneři akce k vlastní propagaci cílené na VŠ studenty. „PR a virální výsledky, stejně jako návštěvnost webových stránek a aktivita fanoušků na Facebooku, jsou pro nás klíčové. Kolej roku se tak dostala do všech tří hlavních TV zpravodajství, na online zpravodajské portály i titulní strany regionálních deníků. Největší přínos je ale v tom, že skoro všech 6 tisíc lidí, kteří se na Light Show přišli podívat, vytáhli telefony, sami pořizovali videa nebo fotky a zaplavili s nimi Youtube i Facebook,“ doplnil Rašner.

Součástí programu bylo i vystoupení studentských kapel Side Effect a Univers a party pod širým nebem.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy