upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Concept One

Kooperativa NBL
Hvězdy basketbalu

Klient Kooperativa
Značka Kooperativa NBL
Obor Firemní komunikace a sponzorství
Produkce Sunny Jim
Režisér Petr Němeček

Kooperativa uvádí v souvislosti se svým generálním partnerstvím Národní basketbalové ligy (Kooperativa NBL) tři nové sponzorské vzkazy, jejichž natočení zajišťovala agentura Concept One. Režie se ujal Petr Němeček, který stojí mimo jiné za většinou reklamních spotů s Jaromírem Jágrem.

Kromě tří spotů, jejichž natáčení proběhlo v hale Královka, v sídle Kooperativy a v exteriérech, se s hráči natáčely také nové televizní znělky, které budou k vidění se začátkem nového ročníku Kooperativa NBL. Před kamerou se podle Milana Medka, ředitele úseku marketingu a vývoje produktů pojišťovny Kooperativa objevila domácí basketbalová špička, konkrétně třeba Jiří Welsch, Jan Veselý nebo Tomáš Satoranský. Ve spotech a znělkách účinkovali také Pavel Bosák, Luboš Bartoň, Patrik Auda nebo Stanislav Votroubek.

„Pojišťovna Kooperativa je zároveň hlavním partnerem národního týmu mužů, premiérově tak budou sponzorské vzkazy odvysílány na ČT Sport v rámci mistrovství Evropy (od 5. do 20. září).“ dodává Martin Drábek, marketingový manažer České basketbalové federace. Natáčení spotů a znělek produkčně zajistila agentura Sunny Jim, kreativu dodala společnost MakáTo.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy