upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Fio banka
Kosmonauti / Jakub Kohák, Daniel Dangl

Klient Fio banka
Značka Fio banka
Obor Finanční služby
Produkce Savage
Creative director Pavel Sobek

Fio banka pokračuje v reklamní kampani Nad e-maily diváků dvěma novými spoty na účet, který umožňuje posílat europlatby na Slovensko zdarma, a hypotéku bez poplatků. Oba třicetivteřinové spoty poběží na stanicích televizních skupin Prima a Óčko od 14. srpna do konce září. Jejich autorem je Pavel Sobek, producentem agentura Savage. Kampaň doplní pět patnáctivteřinových videí určených pro online, respektive sociální sítě, bannerová a PPC reklama.

V obou spotech se představí opět Jakub Kohák i koza Vlasta jako "kozonautka" a nově také Daniel Dangl, slovenský herec a moderátor v Česku známý z televizní Partičky. Dangl se zároveň stal tváří Fio banky na Slovensku, kde kampaň odstartuje v září.

"Pokračujeme v nastoleném duchu kampaně a hravě, zábavně a pro někoho možná provokativně propagujeme osobní účet s výhodným československým platebním stykem a hypotéku bez poplatků. Před lety jsme si řekli, že nechceme být nudnou bankou, a v komunikaci se toho držíme," komentuje spuštění další reklamní vlny Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy