upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Křišťálová Lupa 2016 - Cena českého Internetu
Pašování

Klient Internet Info
Značka Křišťálová Lupa 2016 - Cena českého Internetu
Obor Různé

Jako capo di tutti capi se v nové znělce ankety Křišťálová Lupa 2016 - Cena českého Internetu představuje Ján Simkanič, ředitel online vydavatelství Internet Info a prezident Sdružení pro internetový rozvoj. Doprovází ho herec a moderátor Ondřej Cihlář a akrobatická skupina Losers Cirque Company. Znělka odkazuje k letošnímu pojetí slavnostního vyhlášení ankety, které se má nést ve znamení cenzury internetu a pašování internetových dat. "Cihlář spolu s Losers Cirque Company budou pašovat internetová data v době tuhé cenzury internetu, a aby nedošlo k odhalení předávky nelegálního kontrabandu ve sklepních prostorách Divadla Archa, budou předstírat, že jde o slavnostní vyhlášení cen," uvádí Internet Info.

Znělka vznikla ve společném tvůrčím týmu Internet Info a Losers Cirque Company. Oba "mafiáni", tedy Simkanič s Cihlářem, se v ní domlouvají na plánovaném pašování. "Byli jsme k tomu donuceni. Všichni víme, že internetová data jsou to nejcennější, co dnes existuje, a cenzura žene jejich cenu ještě výš," tvrdí Simkanič za pořadatelský server Lupa.cz, který paří do portfolia právě vydavatelství Internet Info.

Nominační fáze ankety potrvá do 28. srpna. Finální hlasování pak vypukne 26. září. Vyhlášení výsledků se uskuteční 1. prosince 2016 v pražském Divadle Archa. Anketa vybírá nejzajímavější projekty a služby českého internetu. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy