upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Elite Solutions

Kytary.sk
Kamenní hudebníci

Klient Kytary.cz
Značka Kytary.sk
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Internetový obchod s kytarami a hudebním příslušenstvím Kytary.cz vstoupil nově i na slovenský trh, což doprovodil guerillovou kampaní od agentury Elite Solutions. Ta minulý týden rozvěsila v Bratislavě, Banské Bystrici, Prešově, Trenčíně, Žilině a Košicích hudební nástroje na známé sochy na náměstích  a v parcích. Většinu nástrojů (kytar a kláves) si rozebrali okolojdoucí, v jednom případě kytaru ze sochy sundali policisté. V Bratislavě agentura kytarou vybavila i takzvanou živou sochu.

Dva dny po této akci uspořádal obchod Kytary.sk oficiální "launch party" v prostorách Undead areny Bratislava, kde se setkaly "garážové kapely" ze starého průmyslového areálu Matador s Robem Rothem, Laskym a dalšími. Také tam bylo vystaveno několik drahých kytar. "Přímo na místě jsme tetovali logo Kytary.sk na zadek modelky, pankáči se mísili se zombies a vůbec to bylo fajn," hodnotí akci Elite Solutions.

Jedním z benefitů, které Kytary.sk nabízejí slovenským zákazníkům, má být rychlost dopravy objednaného zboží, a to i z českých skladů . Proto spolu se startem koncertu došlo ve skladu v pražským Modřanech k přijetí objednávky z nového slovenského eshopu Kytary.sk. To bylo spolu s cestou kytary na Slovensko bylo natáčeno a promítáno přímo na projektor v hlavním sále bratislavské party, kam si pro kytaru mezitím dorazil nový majitel. Výsledkem byl čtyřhodinový live stream z D1.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy