upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Outbreak

Letiště Praha
Příběh letiště / Jan Tříska, Tereza Maxová

Klient Letiště Praha
Značka Letiště Praha
Obor Cestování, turistika, doprava
Produkce MasterFilm
Web https://www.letisteslavi80.cz

Krátký film Příběh Letiště, který připravilo Letiště Praha na závěr sezóny 80. výročí ve spolupráci s Outbreak a produkční společností Masterfilm, má připomenout jeho osmdesátiletou existenci a podpořit jeho značku. Spot byl natočený v průběhu loňského roku, režíroval jej Jan Látal. Mapuje historii letiště prostřednictvím výpovědí známých i neznámých cestujících. Své zážitky z cest zde vypráví například herec Jan Tříska, válečný veterán druhé světové války Emil Boček nebo fotbalový brankář Petr Čech.

Video běží od 20. března na sociálních sítích letiště a v plánované online kampani. Vedle krátkého filmu Letiště Praha vzniklo i pět medailonků věnovaných konkrétním vystupujícím osobnostem. Ty budou k dispozici na webu, sociálních sítích Letiště Praha (Facebook, Instagram, YouTube) a v online kampaních na Stream, Seznam, ČSFD a iDnes.

Vůbec první osobností, která se do projektu ještě v první polovině loňského roku zapojila, byl Jan Tříska. Před dokončením filmu loni v září tragicky zemřel. Na zařazení jeho výpovědi se proto letiště domluvilo s rodinou. "Souhlas rodiny pana Třísky se zveřejněním videa v původní zamýšlené podobě včetně dalších vzpomínek tohoto výjimečného umělce má pro Letiště Praha obrovský význam. Moc si tohoto souhlasu vážíme," uvedl Jakub Puchalský, výkonný ředitel korporátní a marketingové komunikace Letiště Praha.

Kromě Jana Třísky se o své zážitky spojené s letištěm podělili modelka Tereza Maxová, vodní slalomář Vavřinec Hradílek, cestovatel Dan Přibáň, fotbalový brankář Petr Čech, výtvarnice Kateřina Šedá či válečný veterán Emil Boček. Film i microsite spojená s projektem obsahuje příběhy i desítek dalších cestujících, kteří s letištěm v průběhu projektu sdíleli své příběhy, zkušenosti a zážitky.

Video vznikalo jako završení celoročních oslav 80. výročí existence největšího letiště v Česku. To si Letiště Praha připomnělo celou řadou akcí, včetně výstavy o historii letiště, ale také jeho budoucím rozvoji, která je stále otevřena pro veřejnost denně v prostorách příletové haly Terminálu 2.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy