upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Linka pomoci obětem kriminality
Udělám ti ze života peklo

Udělám ti ze života peklo
Klient Bílý kruh bezpečí
Značka Linka pomoci obětem kriminality
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Grafika/ilustrace Nikola Hurychová
Fotograf/ka Jiří Turek
Web http://linka-pomoci.cz/

Spolek Bílý kruh bezpečí zprovoznil pod číslem 116 006 grátis a nonstop telefonickou krizovou pomoc pro oběti kriminality a domácího násilí. Vznik linky podpořily Norské fondy a Open Society Fund. Česká republika je teprve sedmým státem, který tuto linku bude využívat (linka zatím funguje v Rakousku, Německu, Dánsku, Nizozemí, Chorvatsku, Irsko). O čísle bude veřejnost informována v rozsáhlé kampani. V té budou zobrazovány tři situace ohrožení: domácí násilí, loupežné přepadení a stalking. Na plakátech je doplňují motivy znásilnění, nebezpečného vyhrožování a dopravních nehod s prvky agresivního chování řidičů. Mediálními partnery Bílého kruhu bezpečí jsou Česká televize, Český rozhlas a JCDecaux.

Autorem vizuální podoby kampaně je Jiří Turek, fotograf se specializací na reportážní, portrétní a módní fotografii. V roce 2001 vytvořil pro Bílý kruh bezpečí úspěšnou kampaň s tematikou domácího násilí. Kampaň pro Linku pomoci obětem v roce 2015 nafotil bez nároku na honorář.

V březnu odstartuje Bílý kruh výjezdy do všech krajských měst, ve kterých bude nová bezplatná forma pomoci obětem kriminality a domácího násilí propagována na setkáních s odbornou veřejností a s místními novináři.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy