upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Arnolds Milano

Magnesia
Tajemství / Lenka Krobotová, Jaroslav Plesl

Klient Karlovarské minerální vody
Značka Magnesia
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Moloko Film
Režisér Karel Janák

"Kterou část těla byste nejraději zmenšili?" "Tam není moc co zmenšovat."

"Jak nejdéle u vás zůstala návštěva?" "Dva měsíce."

S předáváním výročních cen České filmové a televizní akademie Český lev se už desátý rok tradičně pojí televizní spoty značky Magnesia z produkce Karlovarských minerálních vod (KMV). V letošní kampani účinkují loňští držitelé Českého lva a zároveň kolegové z Dejvického divadla Lenka Krobotová a Jaroslav Plesl. Otázky, na které herci museli odpovídat bez jejich předchozí znalosti, spolupřipravoval herec a režisér Jiří Havelka. Spoty režíroval opět Karel Janák. "Kromě filmů dělám taky reklamy, protože je to taková permanentní škola. Upoutávky na České lvy dělám druhým rokem a je to super."

Série spotů se rozběhla 22. února na hlavních televizních stanicích, zároveň budou spoty promovány i na YouTube. Jejich hlavním motivem je letos tajemství. "U Magnesia spotů pro Českého lva volíme dlouhodobě osobitý přístup a preferujeme netradiční reklamní formáty – spoty jsou originální, nápadité a dávají prostor improvizaci výjimečných herců. Letos se vracíme k formátu dvojrozhovorů, kdy herci odpovídají na všetečné a osobní dotazy a plní neobvyklé úkoly," tvrdí generální ředitel KMV Alessandro Pasquale.

V uplynulých ročnících se ve spotech objevili například Tatiana Vilhelmová, Ivana Chýlková, Anna Geislerová, Ivan Trojan, Jan Budař, Kryštof Hádek či Karel Roden.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy