upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Mall.cz
Festival hvězdného nakupování

Klient Mall.cz
Značka Mall.cz
Obor Spotřební elektronika pro domácnost
Produkce M-Ocean
Web https://www.mall.cz/festival

E-shop Mall.cz, partner 52. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, spustil tematickou kreativní kampaň Festival hvězdného nakupování. Jejím cílem je naladit zákazníky Mall.cz i festivalové fanoušky na 52. ročník festivalu, který se koná od 30. června do 8. července.

Speciálně pro karlovarský filmový festival vznikne relaxační a zábavní zóna s názvem Mall.cz Park, která bude umístěna v centru Karlových Varů, ve Smetanových sadech a nabídne program po celou dobu festivalu. "V rámci celého festivalového týdne máme naplánovaný pestrý program pro širokou veřejnost. Chceme ukázat, že Mall.cz je místem, kde každý najde to své, stejně tak jako na karlovarském filmovém festivalu," uvedla Tereza Hajná, která je v Mall.cz zodpovědná za obsahový marketing.

Za kreativním konceptem parku stojí interní tým Mall.cz v čele s Terezou Hajnou. Produkci parku zajišťuje eventová agentura M-Ocean a o internetové připojení v Mall.cz Parku se během festivalu postará společnost Socifi. Na zónu budou poutat plakáty s mottem Relaxuj jako hvězda.

V rámci festivalové spolupráce vytvořil Mall.cz spolu s Vysokou školou kreativní komunikace a Vyšší odborní školou Michael videospot, který propojuje filmovou tematiku s posláním e-shopu. "Pro studenty byl tento projekt příležitostí, jak si vyzkoušet práci na reálné zakázce. Mohli ukázat svoji kreativitu a nabídnout jiný přístup a nové nápady," uvedl Pavel Zingl, marketingový ředitel VŠKK.

Součástí kreativní marketingové a prodejní kampaně Festival hvězdného nakupování bude produktový rozcestník ve filmovém stylu. Jeho součástí bude i kolekce festivalového merchandisingu, který bude vůbec poprvé k dispozici online a jinde než přímo v Karlových Varech. Obsahovat bude jako každý rok kousky s ikonickými vizuály Studia Najbrt. Exkluzivně na Mall.cz najdou fanoušci festivalu sběratelskou sadu hrnečků z festivalu s vybranými motivy minulých ročníků.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy