upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Digital Brain, Vlastní tvorba

Mall.cz
Skutečná vánoční přání

Klient Mall Group
Značka Mall.cz
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce Savage, Sanjim Nesimi
Režisér Jaroslav Moravec

Internetový obchod Mall.cz zahájil svou předvánoční kampaň. V úterý 1. listopadu byla spuštěna microsite vanoce.mall.cz, umožňující lidem "zjišťovat tajná vánoční přání jejich blízkých". Na microsite lze vyplnit jméno a příjmení rodinného příslušníka nebo kamaráda a přes email ho vyzvat ke svěření jeho "nejtajnějšího vánočního přání". Odesílatel výzvy, kterému je přání svěřeno, může zůstat až do Štědrého večera v utajení.

Kampaň vychází z hlavního motivu pro B2C komunikaci 1000 přání, jeden obchod, jež má představit produktové portfolio Mall.cz a doprovodné služby e-shopu. Koncept kampaně, na níž pracoval interní marketingový tým spolu s agenturou Digital Brain, bude lokalizován také v dalších evropských zemích, kde má Mall.cz zastoupení.

Investice do vánoční kampaně budou o 30 % vyšší než loni.  V průběhu listopadu poběží kromě Česka i v Polsku, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku. Vánoční kampaň spolu s microsite bude podpořena televizními spoty, kampaněmi v tisku, online aktivitami a out-of-home reklamou.

"Znát tajná přání zákazníka je samozřejmě snem každého obchodníka. Navýšení investic do kampaně by mělo podpořit její virální potenciál, přivést řadu nových zákazníků napříč všemi generacemi a zároveň představit šíři našeho produktového portfolia," tvrdí CMO Mall Group Sean Gaddis.

Mall.cz, který je od července členem skupiny Mall Group, posdiluje před vánoční sezónou také svou logistiku, a to rozšířením distribučního centra o 20.000 m2. V největší špičce má centrum zvládnout v rámci třísměnného nepřetržitého provozu odbavit 75.000 položek denně. Zároveň Mall.cz zvýšil počet výdejních míst na celkových 104 a konkrétně v Praze zavedl doručování v den objednání. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy