upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Mapy.cz
Letní roadshow

Klient Seznam.cz
Značka Mapy.cz
Obor Různé

Seznam.cz spustil opět letní roadshow serveru Mapy.cz. Páteří kampaně jsou stanoviště symbolizující bod zájmu (označení zajímavého místa v mapě). Lidé na ně během léta narazí na výletních místech, u řek, ale i na několika festivalech. U stanů by se měli dozvědět o nejzajímavějších místech v okolí i to, jak při plánování výletů co nejlépe používat aplikaci Mapy.cz. Kampaň bude probíhat také v televizích a rádiích. Seznam ji připravuje vlastními silami, s logistikou na místě pomáhá agentura Kofroň Production & Advertising.

Letní roadshow běží po celém Česku od června do začátku října, ukončena bude 2. října na Karlovském gastrofestivalu ve Velkých Karlovicích. „Na stanovištích, která budou vypadat jako velké body zájmu ze služby Mapy.cz, dětem vysvětlíme, jak se dříve pracovalo s buzolou, a dospělým zase ukážeme, kam si v okolí vyrazit a naplánovat cestu s pomocí aplikace Mapy.cz,“ vysvětluje brand manažer Seznam.cz Radim Pařízek. Na jednotlivých stanovištích bude podle něj také připraveno občerstvení pro lidi i jejich případný zvířecí doprovod, dále tematické fotorámy, tabule představující vychytávky mapového serveru a například také plechové hrníčky. 

Ve čtvrtek 21. července Mapy.cz pustily do veřejného testování první verzi své nové turistické navigace. Ta by měla fungovat v celé Evropě a sloužit řidičům, cyklistům, ale především pěším turistům. Ty hlasová navigace upozorní na blížící se rozcestník, povede je po preferované nejkratší či turistické trase, nebo jim vykreslí barvy turistického značení na stezkách. Aplikace s navigací je dostupná do mobilů se systémy Android a pro omezený počet zájemců. Ti si ji mohou do svých mobilů stáhnout přes veřejný odkaz. Přičemž Mapy.cz mají zájem především o lidi, kteří ji chtějí následující měsíc skutečně využívat a rádi k ní předají zpětnou vazbu. S jejich pomocí bude tým Mapy.cz navigaci vylepšovat a ideálně ji ještě během srpna spustí všem, tedy bez omezení počtu stažení. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy