upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Mapy.cz
Roadshow

Klient Seznam.cz
Značka Mapy.cz
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Produkce Eallin

Seznam odstartoval poslední červnový víkend vůbec největší roadshow po Česku ve své historii. Roadshow propaguje jeho server Mapy.cz. Cílem aktivity, která bude probíhat každý letní víkend, je ukázat české veřejnosti, že Mapy.cz umí víc než jen naplánovat cestu z bodu A do bodu B. Tým propagující Mapy.cz zájemce navíc občerství na speciálních stanovištích, vyveze na výlet historickým autobusem nebo je seznámí s Václavem Neckářem či s Jitkou Čvančarovou při sjíždění řek. Roadshow zavítá i na hudební festivaly, maratony či do kempů u řek. Zapojí se i místní lidé. Lokální poradci budou s pomocí nového Plánovače výletů radit, kam vyjet na výlet nebo zajít na jídlo.

Roadshow podpoří také mediální kampaň, konkrétně spoty v regionálních rádiích, na internetu a v televizích skupiny Prima Group. Internetová televize Stream.cz, patřící rovněž Seznamu, navíc uvede doprovodný pořad Výleťák. Do něj postupně přibudou další lokality, stejně tak jako do rubriky Tipy na výlety serveru Novinky.cz - i ty náležejí do portfolia Seznamu.

Celá komunikace je podle zástupců Seznamu řešena inhouse. Doplňkově Seznam spolupracuje s Championship Music u aktivity sjíždění řek a s PR agenturou AC&C Public Relations na některých dílčích PR aktivitách směrem k regionům. Ani jedna za agentur nebyla pro potřeby roadshow vybírána v tendru. Na produkci spotů Seznam spolupracoval se společností Eallin. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy