upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Mark BBDO

Mercedes-Benz
Oblékni GLA

Oblékni GLA
Klient Mercedes-Benz
Značka Mercedes-Benz

Výrobce automobilů Mercedes-Benz spouští s uvedením nové třídy GLA na český trh soutěž pro všechny grafiky, módní návrháře, příznivce módy i grafického designu. Předmětem soutěže je návrh originálního grafického designu pro toto nové SUV, které bude ve vítězném provedení jezdit od června do září 2014 jako vůz Mercedes-Benz Fashion Police ve vybraných městech České republiky. Jeho posádka bude vyhledávat módně oblečené lidi, pořizovat jejich fotografie a realizovat další aktivity související s projektem Mercedes-Benz Fashion Weekend.

Autor vítězného grafického návrhu získá odměnu 10.000 Kč a zapůjčení vozu GLA na 9 dnů. Kromě hlavní kategorie o nejoriginálnější grafický návrh pro Mercedes-Benz GLA probíhá paralelně také soutěž pro děti o nejhezčí kreslený obrázek GLA. Vítěz této kategorie, respektive jeho rodiče, dostanou rodinný vůz třídy B na 7 dnů.

Soutěž i samotné hlasování pro jednotlivé návrhy probíhá na microsite www.obleknigla.cz. Komunikaci projektu na sociálních sítích a PR zajišťuje MediaTrust Communications.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy