upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Metaxa
Sunball

Sunball
Klient Rémy Cointreau
Značka Metaxa
Obor Alkoholické nápoje

V pondělí 13. května nad křižovatkou Jižní spojky s Černokosteleckou vyjde řecké slunce, rozezní se taneční hudba a nikomu neuniknou postavy lidí s drinkem Sunball tančící na rampě jednoho z BigBoardů. Těžko si v dnešní době představit pasivnější reklamu než je velkoplošná venkovní plocha u hlavní dopravní tepny. Je jen málo značek, které tento prostor dokáží zajímavě využít. Metaxa však svým konceptem jde ještě dál a posouvá hranice toho, co je reálné.

Aby na ochozu BigBoardu mohli tančit lidé, musel být speciálně technicky upraven. Ti se nad křižovatkou objeví od 13. května a po dobu dvou týdnů kromě víkendů vždy v intervalech od 7.30 do 9.30 a od 16.30 do 18.30 budou tančit a promovat unikátní drink Metaxa Suntonic s rituálem Sunball. Nad Prahou tak v květnu bude zářit zlaté slunce, které ani v noci nezapadne. Metaxa svým unikátním projektem bezpochyby klade příslib nevšedního zážitku v duchu hesla: Dotkni se slunce!

Outdoor komunikaci značka realizuje v rámci celoroční kampaně, která je letos ve znamení drinku Suntonic v rituálu Sunball, její součástí je také televizní spot a speciální hostess promo.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy