upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Leviathan

Micron Plus
Micron Plus, jen to zkus!

Klient Micron Plus
Značka Micron Plus
Obor Auto moto
Creative director Pavel Žďárek, Radek Císař

Společnost Micron Plus, výrobce leštících a brusných kotoučů, přichází v druhé polovině léta s televizní kampaní, které dominuje dívka leštící před garáží motocykl. Micron Plus chce touto kampaní, která je založena na desetisekundovém reklamním spotu nasazeném v první vlně na kanálech televize Prima, upozornit na svůj sortiment leštících kotoučů.

Reklamní spot vytvořila kreativní agentura Leviathan, konkrétně tvůrčí tandem Pavel Žďárek a Radek Císař. "Cílovou skupinou jsou především muži, kteří dle zkušeností výrobce užívají kotouče nejčastěji. Leštění kovových částí motocyklu je pak samozřejmě jen jednou z možností jejich využítí. Ovšem z vizuálního hlediska jde o jeden z těch nejzajímavějších, zvláště, pokud s kotoučem pracuje někdo tak půvabný jako modelka Veronika Nováková," uvedl Žďárek.

"Spot byl původně zamýšlen jako sponzorský vzkaz, ale vedení televize došlo k závěru, že je pro tento způsob užití až příliš 'odvážný' a doporučilo jeho nasazení v rámci reklamního bloku. Společnost Micron Plus věří, že tento typ reklamního spotu upoutá divákovu pozornost, což se zatím zcela potvrzuje," doplnil tvůrce z agentury Leviathan.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy