upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Peppermint Digital, PR.Konektor

Milka
Kouzlo Vánoc každý den / Kamil Střihavka

Klient Mondelez Czech Republic
Mediální agentura Carat Czech Republic
Značka Milka
Obor Potraviny

Značka čokolády Milka portfolia společnosti Mondelez Czech Republic spustila kampaň Kouzlo Vánoc každý den, která představuje šest lokalizovaných animovaných spotů, doprovázených eventy v pěti městech Česka a Slovenska. Hlavním motivem spotů i eventů je adventní kalendář Milky.  

Šest krátkých animovaných spotů se svým příběhem dotýká vybraných předvánočních zvyklostí. Lokalizaci textů pro Česko zajistil textař Jan Fischer, zpěv si vzal na starosti zpěvák a muzikálový protagonista Kamil Střihavka. Slovenskou verzi připravil tým slovenské zpěvačky a skladatelky Márie Čírové. "Vybrali jsme šest zvyků, které jsou pro nás před Vánoci typické. V každém videu se skrývá krátký příběh postaviček z obalu Milka Adventního kalendáře," říká brand manažerka Milky Dominika Bardiovská. Kromě spotů samotných vznikla s oběma umělci i zákulisní videa z nahrávání písniček ve studiu.

Stěžejním motivem eventů je adventní kalendář v nadživotní velikosti, u nějž si mohou návštěvníci eventu zkusit různé činnosti: nazdobit stromeček, napsat dopis Ježíškovi nebo se dát vyfotit. Eventy se konají na vánočních trzích a u obchodních center v Liberci, Plzni, Ostravě, Banské Bystrici a Trnavě od 5. do 23. prosince.  

Lokalizaci spotů, spolupráci s celebritami, PR komunikaci a produkci eventů zajišťuje agentura PR.Konektor. Digitální část kampaně má na starosti Peppermint Digital, mediální prostor nakupuje agentura Carat.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy