upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Médea Creativity

Mogul
Namažeme každý motor

Namažeme každý motor
Klient Paramo
Značka Mogul

Společnost Paramo, pardubický výrobce olejů značky Mogul, uvedl novou podobu propagačních materiálů této znašky. Vizuály z dílny agentury Médea Creativity provází slogan značky „Namažeme každý motor“. Aplikovány budou jak v rámci mediální kampaně, tak na portále Dobřehustý.cz i oficiálním profilu na Facebooku.

„Aktuálně máme připraveno několik různých podob, jejichž cílem je zatraktivnit a omladit značku s ohledem na podporovaný produkt,“ vysvětluje Luboš Krejčík, marketingový manažer společnosti Paramo

„Motory vizualizujeme jako technicistní, ale zároveň živoucí organismy. Ve dvou verzích motory evokují lidský obličej stvořený ze součástek. Ve verzi pro zahradní stroje ukazujeme průřez motorem,“ dodává Ronald Štefka, art director Médea Creativity.

Nové vizuály značky Mogul budou k vidění v rámci mediální kampaně, která zahrnuje print, online i televizi.Vyjma výše uvedených aktivit bude možné na jednotlivé prvky z kampaně narazit také v rámci sítě čerpacích stanic Benzina a na dalších distribučních místech a budou použity i v rámci připravovaných eventů společnosti Paramo.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy