upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Kaspen/Jung von Matt

Moneta Money Bank
Nejlepší čas je teď

Klient Moneta Money Bank
Značka Moneta Money Bank
Obor Finanční služby
Režisér Tomáš Řehořek

Moneta Money Bank připravila pro rok 2018 nový styl marketingové komunikace. V reklamních sděleních bude se sloganem Nejlepší čas je teď zdůrazňovat svoji roli spolehlivého finančního partnera. Tváří banky nadále zůstává kocour. První marketingová kampaň v novém stylu startuje ve čtvrtek 1. února a představí spotřebitelský úvěr Expres půjčka s důrazem na lepší úrok.

Lidé se s kampaní setkají na Primě, v kině, na internetu včetně sociálních sítí, v pritové inzerci a také ve více než 200 pobočkách banky po celém Česku například na digitálních displejích. Kampaň vznikla ve spolupráci s kreativní agenturou Kaspen/Jung von Matt, spot režíroval Tomáš Řehořek. Dosavadní hlavní slogan zněl S námi můžete počítat s alternacemi dle cílových skupin (např. S námi mohou živnostníci počítat).

Novinkou v marketingové komunikaci Moneta Money Bank je také postupný konec tištěných reklamních materiálů ve všech pobočkách ve prospěch digitálních nosičů a komunikačních kanálů. Tento krok je spolu s probíhající celkovou modernizací poboček v souladu se strategickou ambicí banky stát se digitálním šampionem českého bankovního trhu a s jejími závazky v oblasti udržitelnosti.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy