upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Labstore

Moneta Money Bank
Štědrý víkend

Štědrý víkend
Klient Moneta Money Bank
Značka Moneta Money Bank
Obor Finanční služby

Moneta Money Bank spustila marketingovou kampaň na podporu vánoční akce, při níž slibuje svým klientům speciální vánoční odměnu u vybraných partnerů Bene+. Od pátku 18. do neděle 20. listopadu tak mají získat 15% zvýhodnění na nákup zboží a služeb ve více než 1000 prodejnách partnerů věrnostního programu bene+. Po dobu konání akce mohou klienti banky získat na odměnách za nákupy až 1.000 Kč zpět na svůj účet. K tomu navíc mohou využívat i standardních odměn u ostatních partnerů programu. 

Vánoční akci promuje Moneta Money Bank zejména skrze interní kanály a vybrané partnery Bene+. Využívá k tomu nejenom síť bankomatů, ale také internetové a mobilní bankovnictví. Svoje klienty banka informuje i pomocí direct mailů, SMS zprávami nebo upozorněním na pravidelném vyúčtování. S kampaní se klienti setkají i na sociálních sítích. Kreativu kampaně připravila firma Labstore.

„Před Vánoci je všude velký shon a většina z nás shání dárky na poslední chvíli. Proto našim klientům nabízíme možnost pořídit dárky se slevou už v listopadu. V průběhu tří dní si tak mohou zařídit velkou část vánočních dárků u vybraných partnerů programu a na odměnách zá nákupy při platbě kartou s Bene+ mohou ušetřit. Mimo akční odměny tak mohou získat ještě další standardní odměny u ostatních partnerů Bene+,“ říká Josef Jehlík, manažer věrnostního programu Bene+ od Moneta Money Bank.

Patnáctiprocentní akční odměnu na vše slibuje banka v prodejnách Benu lékárna, Datart, Pet Center, CineStar, Neoluxor, Pompo, kika, Husky, Květiny Flamengo, Marionnaud, Scanquilt, Eiffel Optic, Ticketpro, Corial, Sam 73, Pro-doma Stavebniny a The Pub.

Věrnostní program je automaticky spuštěn na kreditních kartách bene+, MoneyCard Smart, MoneyCard Gold a kreditních kartách Visa a na všech debetních kartách k běžnému účtu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy