upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Monster
Monster

Klient Monster Career CZ
Značka Monster
Obor Komerční služby veřejnosti

Náborová společnost Monster Career CZ (součást mezinárodní společnosti Monster Worldwide) spouští marketingovou kampaň, jejímž protagonistou je chlupatá fialová postava Monster. Ta se objevuje na všech vizuálech i v internetovém videu.

"Monster je ztělesněním všeho, co děláme a co nabízíme lidem i firmám. Je z něj cítit síla, houževnatost, odolnost a spolehlivost. To jsou vlastnosti, které jsou při hledání práce nebo nových zaměstnanců klíčové," tvrdí ředitel Monster Career CZ Petr Kubačka.

Komunikace se zaměřuje na sociální sítě a online reklamu, ale poběží také v rádiu, kde se objeví třicetivteřinové spoty, nasazované během Ranní show rádia Evropa 2, na reklamních plochách ve vagonech a na nástupištích metra, a konečně na CLV a billboardech v oblastech, v nichž sídlí centra sdílených služeb (Praha Chodov, Zličín, Karlín a Stodůlky).

Kampaň zaměřená na klíčové vlastnosti Monsteru běží i v Británii. V Česku zodpovídala za její přípravu marketingová manažerka Monsteru Martina Ettelová. Kampaň vznikla interně přímo ve firmě, ale konzultačně se na její tvorbě podílelo několik externích agentur.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy