upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Lowe Praha, Nydrle

Múúú
Masová kultura

Klient Maso uzeniny Písek
Značka Múúú
Obor Potraviny
Web http://www.masovakultura.cz

Výrobce masných výrobků Maso uzeniny Písek spouští první větší reklamní kampaň v historii firmy. Jejím ústředním bodem je informační microsite Masová kultura, která má zákazníkům představit nabídku značky Múúú. Web obsahuje mimo jiné videa s ambasadorem značky, "milovníkem masa Jirkou".

Kampaň, která byla dnes spuštěna, poběží během listopadu a prosince v online médiích. Další komunikace probíhá prostřednictvím zmíněných videí v sociálních sítích a na YouTube. Kampaň vytvořila agentura Lowe ve spolupráci s Nydrle, která pro značku od letošního června zajišťuje také dlouhodobou komunikaci v sociálních médiích.

Důležitým marketingovým nástrojem značky Múúú je také vlastní síť čtrnácti řeznictví, které firma provozuje v Praze a jižních a středních Čechách. Svou poslední prodejnu firma otevřela letos v srpnu na Praze 7, přičemž do konce roku plánuje nové provozovny také v Plzni a Brně. Mimo vlastní řeznictví jsou výrobky Múúú k dostání i v řetězci Coop a dalších maloobchodních prodejnách a od nového roku budou k dispozici také v internetovém obchodě Rohlik.cz. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy