upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Nydrle

Nákupní galerie Myslbek
My už máme na Vánoce zabaleno. A vy?

Klient Nákupní galerie Myslbek
Značka Nákupní galerie Myslbek
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Pražská Nákupní galerie Myslbek spustila vánoční kampaň s podtitulem My už máme na Vánoce zabaleno. A vy?. Kampaní provázejí zpěvačka Lucie Bílá, herec Jiří Lábus a výtvarnice Iva Hüttnerová, kteří vystupují v reklamním spotu, objevují se na klíčovém vizuálu a budou také hlavními protagonisty eventu, který se uskuteční v polovině prosince přímo v pasáži Myslbek.

Hlavním tématem letošní vánoční kampaně nákupní galerie je totiž balení vánočních dárků, které je ve spolupráci s Kontem Bariéry využito k dobročinnému účelu. Bílá, Lábus a Hüttnerová speciálně pro tento projekt navrhly vlastní balicí papíry, do kterých si budou moci zákazníci Myslbeku rovnou nechat zabalit své dárky zadarmo nebo za dobrovolný příspěvek právě Kontu Bariéry na pomoc lidem s handicapem. Služba balení dárků bude k dispozici přímo v pasáži Myslbek od 27. listopadu až do Štědrého dne a vyvrcholí zmíněnou prosincovou akcí za účasti hvězd kampaně.

Myslbek se snaží zasáhnout kampaní všechny mediatypy s primárním zaměřením na out-of-home a digitální média a díky spotu také na televizi a kinoreklamu. Kampaň, kterou připravila agentura Nydrle, startuje reklamním spotem. Ten se objeví v televizi, v kinech i v online médiích. Autorem spotu je režisér Zdeněk Suchý. Ve spotu se představuje vánoční dílna, kde jsou k vidění originální balicí papíry navržené hlavními protagonisty kampaně (návrhy balicího papíru, jak je zpracovaly Iva Hüttnerová, Jiří Lábus a Lucie Bílá, uvádíme níže). Hlavní motto se objevuje i na tiskových vizuálech, jejichž autorem je fotograf Jakub Nedbal.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy