upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Náš grunt
Redesign poboček

Redesign poboček Redesign poboček
Klient Náš grunt
Značka Náš grunt
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Síť farmářských obchodů Náš grunt redesignuje k pátému výročí svého vzniku postupně všechny prodejny. Změnou prošly i veškeré korporátní materiály. Klíčovým prvkem nového stylu zůstala nadále kombinace žluté a hnědé barvy, kterou doplňují stylové fotografie či malovaná grafika. První pražskou pobočkou, realizovanou v novém stylu, je nově otevřená prodejna v ulici Francouzská, kromě ní byla redesignována nová prodejna v Uherském Hradišti. Do září by měly získat novou podobu další dvě prodejny, a sice v Hlučíně a v Praze na Florenci. Všechny prodejny sítě čeká změna zhruba do ledna příštího roku. Nový styl vznikal inhouse.

„Před pěti lety jsme začínali s jednou malou provozovnou, teď máme 31 obchodů ve franšízové síti, a to si zaslouží oslavu. Jako dárek jsme si nadělili nový kabát," říká ke změnám jeden z majitelů konceptu Náš grunt Jiří Málek

Společnost Náš grunt je českou společností fungující na principu franšízy a vlastních kamenných obchodů. Vznikla v roce 2010 a zaměřuje se na prodej tradičních českých potravin od malých a středních producentů. V současnosti patří k největším provozovatelům sítí farmářských prodejen.  

Podle marketingové a PR manažerky společnosti Náš grunt Martiny Bauerové nerealizuje firma v souvislosti s redesignem žádnou kampaň, ale počítá s komunikací určenou franšízantům zastoupeným v této síti. Nový styl se také odráží v aktuálních kampaních určených na podporu letního grilování a v kampani k otevření nové pobočky v pražské Francouzské ulici. Tato kampaň zahrnuje letáky, ochutnávky v místě prodeje a kolportáž v okruhu zhruba jendoho kilometru kolem prodejny. Mezi připravované marketingové aktivity patří podle Bauerové také edukační kampaň na téma prokazování původu potravin.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy