upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

McCann

Náš grunt
Vyhněte se tomu, co mají včely rády

Klient Náš grunt
Značka Náš grunt
Obor Potraviny
Produkce Bistro Films
Režisér Rudolf Havlík

Síť farmářských potravin Náš grunt spouští edukativní kampaň, jejímž cílem je upozornit na "skrytý cukr v masově vyráběných potravinách". Hlavním motivem kampaně, kterou připravila agentura McCann Prague, jsou včely. Agentura je podle svého vyjádření nechala "otestovat produkty, které, ač jsou dokonce někdy označovány za zdravé, obsahují tolik cukru, že z nich včely vyprodukovaly med". Toto sdělení kampaň šíří spolu s propagací potravin z přírodních surovin primárně v online prostředí formou videa, zachycujícího experiment.

Kampaň vytvořil kreativní tým McCann Prague ve složení Lars Killi, Klára Palmer, Richard Axell Gerrit John Gerischer, který na ní spolupracoval se včelařem Paulem Ecksteinem. Spot natočil režisér Rudolf Havlík v produkci společnosti Bistro Films, online aplikaci navrhla společnost Apploud Digital.

Kromě vytvoření konceptu zajistila McCann Prague také produkci a mediální pokrytí. V první vlně poběží komunikace v outdooru, v tisku a v online médiích, následně na ni navážou PR aktivity. Kampaň podpoří také POS materiály a komunikace v místě prodeje.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy