upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Oliver

O2
O2 Spolu

Klient O2 Czech Republic
Značka O2
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Armada Films
Režisér Roman Valent
Kameraman Wim Vanswijgenhoven
Hudba Jan Čechtický

Nová komunikační kampaň telekomunikačního operátora O2 podporuje nabídku tarifů O2 Spolu v tisku, online, outdooru, na prodejnách, v kinech i v televizi. Televize bude vysílat čtyřicetivteřinové a desetivteřinové spoty s hlavní hrdinkou, personifikovanou Chytrou sítí. Tarify O2 Spolu zákazníkům umožňují spojovat služby a díky tomu ušetřit.

"Ve spotu jsme sáhli po nadsázce – Chytrá síť stáhla pro rodinu Měsíc z oblohy a přetvořila ho v zajímavý obsah pro telefony a televize. Tato magie symbolizuje spoustu společné zábavy, kterou přináší nový výhodný tarif O2 Spolu obsahující neomezené volání pro tři, velkou porci dat a O2 TV za nejvýhodnější cenu na trhu," popisuje Richard Siebenstich, ředitel marketingové komunikace O2. 

Kreativní koncept má už tradičně na svědomí interní kreativní agentura Oliver. Scénáře spotů se ujali Ďuro Bartoš a Ondřej Klíma, režie Roman Valent, kamery Wim Vanswijgenhoven, hudby Jan Čechtický, o produkci se postarala Armada Films. Na online části kampaně spolupracoval interní tým s interní agenturou Oliver.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy